Zgłoś nieruchomosć Poszukamy nieruchomości

GS-575 Brzeziny - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Działka położona blisko centrum miasta przeznaczona pod zabudowę budynkiem handlowo-usługowo-magazynowym. W części frontowej przy ulicy budynek 1-piętrowy pozostała część parterowa. Sposób zabudowy oraz dokumentacja techniczno-budowlana uzgodnione z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Łodzi. Właściciel posiada pełną dokumentację techniczno budowlaną z wymaganymi uzgodnieniami oraz pozwolenie na budowę. Na działce rozpoczęta budowa budynku-stopień zaawansowania: - wykonane fundamenty i stan zerowy, - wykonane ściany parteru części handlowej, usługowej i magazynowej, - wykonane przyłącze energetyczne, - wykonane przyłącze wodociągowe / z sieci miejskiej/, - sieć kanalizacji miejskiej w ulicy. Powierzchnia zabudowy budynkiem wynosi 400 m2 a pozostałe 200 m2 powierzchni to parking wewnętrzny. W promieniu do 500 m zlokalizowane placówki oświatowo-wychowawcze, służby zdrowia, kulturalno-oświatowe, handlowo-usługowe, sportowe oraz przystanki BUS i MPK. Odległość do Łodzi około 20 km /droga krajowa nr 72/ a do Koluszek około 8 km. Na obrzeżach miasta tereny leśne oraz rekreacyjno-wypoczynkowe. Jeśli poszukujesz działki dobrze zlokalizowanej na działalność gospodarczą to nasza oferta może spełnić Twoje oczekiwania. Kontakt: Elżbieta Jakubiec 504-271-190

Na działce rozpoczęta zabudowa budynkiem handlowo-usługowo-magazynowym. Wykonany stan zerowy i częściowo ściany parteru.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Elżbieta Jakubiec
Telefon 504 271 190
Telefon komórkowy 504 271 190
Nr licencji 3086
efekt@jakubiec.net.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 3086

Szczegóły oferty

Symbol oferty GS-575
Lokalizacja Brzeziny
Przeznaczenie działki budowlana, inwestycyjna, rzemieślniczo-budowlana
Pow. całkowita [m2] 600,00 m²
Wymiary działki 15/40 m
Cena 290 000 PLN
Cena/m2 483.33 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Woda na działce
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odległość do sklepu 100 m
Odległość do szkoły 300 m
Odległość do przedszkola 200 m
Położenie blisko centrum
Prąd na działce
Kanalizacja w ulicy